Notice: Use of undefined constant E_DEPRECATED - assumed 'E_DEPRECATED' in /home/custom/a/agathacz/sites/default/settings.php on line 4
Seriál Slečna Marplová opět na Prima Krimi | Agatha Christie

Seriál Slečna Marplová opět na Prima Krimi

Prima Krimi znovu vysílá britský seriál Slečna Marplová. První epizodu můžete sledovat v neděli 25. dubna.

Prima Krimi bude vysílat každou epizodu dvakrát:

Začíná se dílem na motivy románu Mrtvá v knihovně. Tu můžete sledovat v neděli 25. dubna od 18.05 nebo den poté, v pondělí 26. dubna od 11.30.

Další víkend se dočkáme epizod: V sobotu 1. 5. od 18.00 Ohlášená vražda a pak v repríze v neděli 2. 5. od 11.25. V neděli potom i druhý díl, od 18.05 Vražda na faře. Její reprízu poběží v pondělí 3. 5. od 11.30.

Seriál pak poběží podle stejného rytmu i další díly, tedy: jeden díl v sobotu kolem 18. hod. a v repríze v neděli cca v 11.30, druhý v neděli kolem 18 hod. a v pondělí kolem 11.30 hod.

Seriál televize ITV, stojící i za Herculem Poirotem s Davidem Suchetem, je specifický tím, že se v roli amatérské pátračky postupně objevily dvě herečky: nejprve Geraldine McEwan a v pozdějších dílech Julia McKenzie.
S původní předlohou Agathy Christie se tu pracuje s různou mírou věrnosti. Slečna Marplová byla navíc dosazena i do adaptací románů Agathy Christie, v nichž Marplová nevystupuje. Přesto si zejména Geraldine McEwan získala v České republice řadu příznivců.
 
Přehled všech epizod nabízíme ke stažení na tomto odkazu.
 
Kromě Slečny Marplové můžete na českých televizích aktuálně sledovat také Hercula Poirota na ČT1 a Vraždy podle Agathy Christie s komisařem Larosièrem na Primě.
 
Zdroj fotografie: Prima Krimi