Notice: Use of undefined constant E_DEPRECATED - assumed 'E_DEPRECATED' in /home/custom/a/agathacz/sites/default/settings.php on line 4
Smysluplná vražda nyní i na audioknize | Agatha Christie

Smysluplná vražda nyní i na audioknize

Nedlouho po Vlaku z Paddingtonu vyšel na audioknize další případ slečny Marplovou. Smysluplnou vraždu (1952) publikovalo vydavatelství Voxi ze skupiny Albatros Media ve spolupráci s Audiostory. Čte Růžena Merunková (promluvy slečny Marplové) a Otakar Brousek mladší.

O co v příběhu kráčí?

Slečnu Marplovou poprosí její bývalá přítelkyně z mládí Ruth van Rydocková, aby navštívila starobylé anglické sídlo Stonygates, kde žije její sestra Carrie Louise se široce rozvětvenou rodinou. Stonygates ovšem není typickým anglickým sídlem. Druhý manžel Carrie Louise si ho totiž vybral k dost podivnému experimentu – udělat z něj jakési nápravné zařízení, či spíše internát pro mladistvé zločince a zkusit je tak vrátit na správnou cestu. Celý tento odvážný projekt však stojí spoustu peněz, a i když by jich měla mít Carrie Louise dost, skutečnost svědčí o něčem jiném.
Přeloila Julie Salcherová.

Ukázku si můžete poslechnout zde.

Audioknihu si můžete pořídit v podobě ke stažení nebo na mp3 CD.

Zajímavosti o knize a přehled dosavadních televizních adaptací najdete na našem webu v sekci Dílo/Romány na tomto odkazu.